YENİ ÜRÜNÜMÜZ INKPER

INKJET teknolojisi, seramik karo üreticilerinin, rekabetçi bir şekilde büyümeleri, işlerini önemli ölçüde geliştirmeleri, daha esnek ve randımanlı çalışmaları ve daha kârlı ürünler elde etmelerini sağlayarak seramik dekorlama dünyasına farklı bir soluk getirmiştir.

Bu nedenle, firmanızın dijital dünyanın tüm avantajlarından en etkin ve kârlı şekilde yararlanabilmesi için, yaratıcı ve rekabetçi bir çözüm ortağı olarak, size dijital dekorlama sisteminin mükemmel çözümünü sunuyoruz.

Sarı, mavi, bej, kahverengi, siyah ve pembe olmak üzere altı yeni renge sahip olan FARPER KİMYA Inkjet mürekkepleri, zengin renk skalası, kararlı ton geçişleriyle tasarımlarınızda yüksek performans ve mükemmel baskı kalitesine ulaşmanızı sağlar.

Mürekkeplerimizin renk yoğunluğu mükemmel parlaklık ve koyulukla sonuçlanır, daha az mürekkeple aynı tasarımı üretmeye yardımcı olur. 

Mürekkeplerimiz, gerek “binary” gerekse “grayscale” şekilde baskıya olanak sağlar. Homojen dijital karışımlar ile çok koyu tonlar veya parlak renkler elde etmek mümkündür. 

Mürekkeplerimizin değişmez kalitesiyle üretimdeki ton farklılıkları gözle görünür bir şekilde azalır. Canlı ve geniş renk skalası, dijital teknolojiye taşınarak pek çok üretim modeline uyarlanabilir.